wishlist: beauty inside out

beauty wishlist

To bych nebyla já, kdybych si zase nevyhlídla tunu věcí na e-shopech. Vlastně se moc o wishlist už nejedná, protože všechny tyhle propriety jsou dávno objednané a na cestě, takže doufám, že do konce týdne budou doma. Třeba se tu inspirujete :)

KORA ORGANICS od Mirandy Kerr patří mezi mé oblíbené značky, asi 4 roky zpátky jsem si z Australie objednávala čisticí mlíčko a krém na obličej, se kterými jsem byla moc spokojená. Od té doby vypustila KORA na trh spoustu nových a zajímavých produktů. Dlouhou dobu jsem si dělala zálusk na pleťový olejíček, který má super složení a obsahuje Mirandino oblibené noni v podobě oleje. Nemůžu se dočkat, až přijde.

Během brouzdáni po net-a-porter mi padl do oka další olejíček - GROWN ALCHEMIST nadupaný antioxidanty pro unavenou pleť. Zjistila jsem, že mi více sedí používat místo denních a nočních krému olejíčky, pleť po nich má mnohem větší šmrnc.

Tak, to byla péče o zevnějšek. Teď stručně zmíním mé oblíbené doplňky stravy.

Začnu australskou značkou THE BEAUTY CHEF, na kterou jsem narazila na Instagramu, ale po zkušenosti s dovozem ze zemí mimo EU jsem si řekla, že na to kašlu, ale net-a-porter nezklamal. Přesto, že nebyly skladem zrovna věci, o které bych měla zájem, jsem si vybrala Body Inner Beauty Powder, který bych složením přirovnala k proteinu od THE SUPER ELIXIR. Obsahuje protein z hrachu a hnědé rýže jako základ a pak superpotraviny jako například acerolu, matchu, chia semínka, spirulinu, granátové jablko, skořici nebo probiotika - ale ve skutečnosti je tam toho mnohem víc.

Další parádou je tekutý chlorofyl, na který jsem četla nejednu chválu a jsem na něj hodně zvědavá. Mezi hlavní účinky údajně patří očištění krve a celého trávicího ústrojí, zlepšení imunity, dodání energie, odkyselení organismu, měly by se odstranit i jakékoliv tělesné zápachy.

Perfectionist od BEVALO je nazýván funkčním nápojem, který se ředí vodou (nejlépe horkou, ne vroucí), neobsahuje ovšem cukr, ale mořský kolagen, jasmín a citrónovou bázi pro lepší vstřebání.

Zkoušel jste někdo nějaký z těchto produktů? Dejte případně vědět do komentářů :)

Používá technologii služby Blogger.