wishlist: natural beauty

beauty products wishlist

S novou sezónou je potřeba myslet krom koupě nového kabátu či bot i na pleť a zdraví. Mluvím z vlastní zkušenosti. Trošku se ochladilo a já už přes týden mám teplotu, protože jsem neodhadla, kdy se ještě dá vyjít ven jen v tričku a bundě, a kdy je potřeba vzít i svetr. Mně "ke vší smůle" všechny krémíky, mycí mlíčka, olejíčky, masky a doplňky stravy dochází, takže jsem si musela vyhlédnout spoustu nových a "levných" věcí, kterými tyto mezery zaplním. Třeba se něčím inspirujete ;)

maska HAIR OF GAURÍ od VOONO
Na masku budu pět ódy stále dokola. Nejen, že mi sjednotí barvu vlasů, ale díky bylinkám, které obsahuje, se postará i o vlasovou pokožku, vyživí kořínky vlasů a po sušších konečcích není ani památky. 

čaj GENMAICHA od KUSMI TEA
Historie francouzské značky sahá až do samotného Ruska cca 140 let nazpět. Vyzkoušela jsem od nich už mnoho čajů, teď si brousím zuby na další. A ty obaly!

doplněk stravy s noni a NONI GLOW FACE OIL od KORA ORGANICS
Miranda Kerr je už pár let takový mým menším vzorem co se zdravého životního stylu týče. Po vyzkoušení mycího krému a hydratačního krému, se kterými jsem byla víc než spokojená, chci vyzkoušet dvě z jejích novinek. 
Doplněk stravy bude v prodeji od října, nyní se dá sehnat jen v USA. Tenhle nakopávač imunity obsahuje noni, granátové jablko, mangostanu, acai, borůvky, acerolu, bez, papaju, jahody, chlorelu, matchu a šípek.
Jednou z hlavních ingrediencí olejíčku na obličej je také noni a spousta dalších vyživujících olejů a extraktů.

NOURISHING PROTEIN od WELLECO (THE SUPER ELIXIR)
Proteiny jako takové mě nikdy nelákaly. Měla jsem je spojené s přefouklými kulturisty z fitek, kteří se ládovaly těmi živočišnými, které vám akorát zatíží a zakyselí tělo. 
Protein od WelleCo obsahuje, kromě proteinu z hrachu a hnědé rýže (základ), také antioxidanty v podobě prášku z acai, granátového jablka a šípku nebo probiotika, Je bez lepku a laktózy.

A teď k novinkám, které chci vyzkoušet poprvé v životě a slyšela jsem na ně samou chválu.

CLARIFYING MASK a NOURISHING OIL CLEANSER od TATA HARPER
Na značku jsem narazila na eshopu Ingredients a hned mě zaujala svým složením. Ještě nevím, jak mi bude sedět, ale po zkušenosti s Martinou Gebhardt, která patří mezi ty nejčistší a nejpřírodnější věci, které jsem zatím měla možnost zkusit, věřím, že splní, co slibuje. 

oční stíny 099 a matná rtěnka 122 od COULEUR CARAMEL
Francouzská BIO dekorativní kosmetika s ECOCERT a Cosmebio certifikátem mě zaujala pro své označení vysoce kvalitní profesionální a vizážistické kosmetiky. Vše je baleno do kvalitních pevných papírových obalů a hlava jde kolem z nabídky barevných variací rtěnek, laků a očních stínů.

SUPER-FOOD maska od INLIGHT
Inlight je druhá značka, na kterou si dělám zálusk už pár měsíců. Slyšela jsem na ní jak kladné, tak i negativní odezvy, proto bych si chtěla udělat obrázek sama. 
Značka nemá ve svých produktech žádnou vodu, vše je založeno na olejích a extraktech. Maska má navracet pleti zdraví a vitalitu, vyčistit ji, omladit a zahojit. Hlavními složkami je spirulina, mrkev, šípek a listy ječmene setého. 

oční krém od DR. ALKAITIS
Značku jsem objevila díky mé další velké oblíbenkyni, polské modelce Magdaleně Frackowiak. Ve složení jsem nikde nenarazila na vodu, ta je nahrazena šťávou z aloe vera, ostatní složky tvoří oleje a extrakty. Společně s Tata Harper patří ale mezi ty, které vám trošku zamávají s financemi, ale myslím si, že stojí za vyzkoušení.

šampon s MÁTOU A TAVOLNÍKEM od JOHN MASTERS ORGANICS
JMO nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a tělovou kosmetiku, která je bez škodlivých chemických látek. Šampony a kondicionery jsou opět s aloe vera šťávou, nabízejí i olejíčky na suché vlasy, bezoplachové kondicionery, pěny na objem, séra a gely.
Dělám si zálusk i na jejich olejíčky na obličej, které mají skvělé složení.
pozn.: Týden po vydání článku jsem zjistila, že JMO pozměnil složení šamponů a kondicionérů. Už na prvním místě je místo aloe vera šťávy voda. Velké zklamání.

Používáte některou z výše uvedených značek? Budu ráda za typy a připomínky. :) Mějte se krásně!
Používá technologii služby Blogger.