denim it

Untitled Včera, ačkoliv předpovědi ještě někdy v půlce týdne mluvily jinak, bylo tak nádherně! Jsem z toho nadšená o to víc, protože ve většině případů pěkné počasí padne přesně na dobu, kdy jsem v práci a o víkendu pokud neprší, tak je minimálně zataženo a vítr se dá přirovnat k vichřici. Sluníčko mě tak nabudilo, že jsem se okolo 7:30 rozhodla, že půjdu běhat. A to dokonce i sama!
Odpoledne pak patřilo procházce s milým. Našlapali jsme toho kvantum, takže po ranních 5,15 km jsem byla ke konci dne ráda, že jsme se dovalili domů. Zabrouzdali jsme i do zverimexu, kde jsem nemohla spustit oči z krásného malého hnědého králíčka, kterého jsem si mohla i pomazlit. Měla jsem sto chutí ho zastrčit pod bundu a utéct s ním. :D
Vytáhla moje momentálně nejoblíbenější kousky - denimovou oversize bundu a průhledné starorůžové tričko a dokonce nafotila něco, co by se dalo použít na blog. Na průhledných materiálech dost ujíždím, ze Zary jsem si musela objednat ty dlouhé černé průhledné šaty s výšivkami :D co vy, líbí se i vám, nebo už máte pocit, že je to příliš?

Užijte si volné sváteční pondělí i za mě, já ho budu mít pracovní. Pusu!
UntitledUntitled Untitled Untitled Untitled

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.