dark romance

Untitled
Máme za sebou celkem akční prodloužený víkend, kdy jsme v pátek byli posedět s přáteli na Letné, v sobotu jsme šli na KORZO KRYMSKÁ, kde jsem ještě nikdy nebyla a musím říct, že až na to obrovské množství lidí, se mi tenhle typ akcí moc líbí. Všude hudba, všemožné druhy jídel od slaných po sladké, od alkoholu po limonády, prodeje vinylových desek, oblečení a spousty dalších věcí.
Já poprvé vytáhla černé síťované šaty ze ZARY, které jsem si před pár dny objednala a jsem z nich nadšená. Dají se vzít jak přes šortky a podprsenku, tak přes tenhle černý overal z H&M. Vlasy mám týden po "barvení" maskou od VOONO "Hair of Gaurí". Nemůžu si ji vynachválit, protože mi vždy krásně oživí barvu a vlasy (hlavně konečky) jsou ve znatelně lepším stavu.

V neděli jsme vzali útokem PIVO A BURGER FESTIVAL na Karlínském náměstí. Jsme z jiné části Prahy, kde takovéhle akce moc nefrčí, nebo spíše na ně není prostor. Proto kolikrát závidíme vinohraďákům a karlíňanům, kteří mají všechno hned za rohem, někteří dokonce před domem.

Máte nějaké typy na nadcházející festivaly nebo akce v Praze? Budu ráda za doporučení.
Mějte krásné pondělí!
Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled
Untitled Untitled

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.