phyt's

DSC_53932
Díky tomu, že jsem mohla být součástí otevření nového pražského etického centra NAMASH SE, se mi dostala do rukou pro mě doposud neznámá kosmetika PHYT'S. Tato francouzská přírodní značka nabízí širokou škálu produktů pro péči o pleť a tělo, vlasy, sluneční ochranu i speciální zaměření pro muže a mimina + dekorativní kosmetiku. Já vyzkoušela 2 produkty z tělové řady - peeling a skořicové mléko.
Oba produkty mají čisté složení, bez jakýchkoliv chemikálií, ovoněné jsou pouze přírodou, žádnými syntetickými parfémy. Hlavními složkami peelingu je levandule (květinová voda a olej), prášek z meruňkových jader, olej z pomeranče a palma rosy.
DSC_54122Zrníčka byla relativně velká, ale nijak neškrábala, pokožku příjemně "obrousila" a zároveň prokrvila. Byla jsem ale překvapená z toho, jak se z mé kůže linula vůně levandule ještě dlouhou dobu po osprchování. Většinou mám zkušenosti takové, že vše voní jen do chvíle, dokud danou věc nesmějete vodou - pokud tedy nejde o ultra chemicky převoněný sprcháč nebo šampon, kde s vám ta umělá vůně doslova zažere do kůže .
DSC_54442 Ve skořicovém mléku jsou základními složkami lískový oříšek, levandule, skořice a kadidlovník. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný nebo lepkavý pocit po nanesení. Vše se rychle vstřebá a pleť je na omak  krásně hladká. Nemusíte se bát, že by skořice například štípala nebo dráždila, mléko se perfektně hodí i pro citlivou pleť.
Pokud vás produkty od Phyt's zaujaly, navštivte buď kamenný obchůdek Namash se ve Francouzské 70, nebo mrkněte na jejich nově spuštěný eshop!
DSC_54132

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.