photo week

Untitled Z posledních sil jsem dala fotky za poslední týden dohromady, ačkoliv moje myšlenky v tuhle chvíli směřují do postele.  Doufám, že v týdnu dopíšu článek o knížkách o zdravém životním stylu a dám konečně dohromady  článek o kosmetice, kterou denně používám.
Untitled Untitled Untitled Untitled UntitledMinulý týden jsem si objednala šampon a kondicionér od značky Oway v domnění, že se jedná o 100 % produkt. Nikde jsem na internetu nedohledala složení (ano, možná jsem málo hledala), ale po doručení balíčku jsem byla dosti zklamaná, co se v kosmetice, která se pyšní, že je bez SLS, SLES, parabenů a nevím čeho všeho, skrývá. Ano, možná pro uživatelky běžné konvenční kosmetiky je to ultra přírodní věc, ale pro mě opravdu ne.
Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled UntitledPrvní Valentýn s mým mužem - nejlepší překvapení.
UntitledUntitled Untitled Untitled Untitled UntitledMedvídci bez  želatiny se spirulinou
Untitled DSC_52272 Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled UntitledDnešní nedělní kulturní den - výstava a kino. Jak jste si užili neděli vy?

Pusu, Míša

Používá technologii služby Blogger.