healthy from inside out

by - 22:06:00


UntitledDoplňky stravy patří k mým obrovským slabinám. Jednu dobu jsem jich měla tolik, že jsem si musela pořídit i dávkovač na léky, protože bylo nemožné s sebou nosit všechny lahvičky, a kolegyně se mi pokaždé smály, když jsem každý den vytahovala plastové krabičky s nápisy dnů v týdnu. Pokud bych měla porovnat, jestli jsem více peněz  investovala do pilulek a zelených prášků nebo do kosmetiky a oblečení, jednoznačně by vedla skupina A. Možná se ptáte, proč zrovna do věcí, které nejsou viditelné, které si nemůžu obléct nebo jimi zkrášlit obličej, vlasy atd. 
Protože - jste to, co jíte. Není velkým tajemství, že se jídlo, které konzumujete, projevuje na pleti, vlasech, hmotnosti, ale i energii. Kdysi dávno jsem zkoušela Super Elixir od Elle Macpherson a byla jsem opravdu spokojená. Zelený prášek byl nadupaný minerály a vitamíny, což je odráželo i na ceně. Super greens od Organic traditions (seženete na eccevita.cz) by se k Super Elixiru dal přirovnat. Neobsahuje sice vše, ale ten nejdůležitější základ pro pročištění těla, jeho odkyselení a dodání živin, tam je a cenově je mnohem přijatelnější. 
Moringa a Grapin jsou antioxidanty, které chrání tělo před oxidačním stresem, Omega 3 je zase skvělým zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitamínu A a D. Zároveň vyživuje pokožku zevnitř 
Poslední z mých hříchů za poslední dobu je i Hairburst, který jsme se s kolegyněmi v práci rozhodly pořídit a ozkoušet. Zatím jsem s užíváním stále na začátku, takže nedokáži říci, jestli vlasy skutečně začaly rychleji růst nebo se alespoň zlepšila jejich kvalita. Máte s Hairburstem někdo zkušenost? Podle složení si říkám, že i kdyby se jeh užívání neodrazilo na vlasech, jak slibují, tělo bude zásobeno pořádnou dávkou minerálů a vitamínů, které z běžné stravy jen tak nedostane.

Máte někdo podobnou úchylku jako já nebo užíváte pravidelně nějaké doplňky stravy? :)

You May Also Like

0 comments

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!