rawlife food supplements

Rawlife
V dnešní době, kdy převážná část potravin nemá takové nutriční hodnoty, které mívala před pár desítkami let, z důvodu zvyšujícího se množství a zrychlující se výroby a pěstování, hnojení, atd., ráda sáhnu po doplňcích stravy, které obsahují TO, co našemu tělu z běžného jídla chybí. Od značky Rawlife jsem vyzkoušela dva - Forever Beautiful a Super Green. Na jejich stránkách mimo jiné najdete i spoustu receptů se všemi doplňky stravy, které nabízejí. 
Navíc, pokud při nákupu uplatníte kód "msnakup", získáte 10% slevu na celý nákup.
   RawlifeFOREVER BEAUTIFUL Tělo potřebuje udržovat v kondici, aby se dokázalo vypořádat s volnými radikály, které na něj útočí pomalu na každém kroku. "Forever Beautiful" je nadupaný bobulemi, které přirozeně obsahují pořádnou dávku těchto antioxidantů. Jedná se o acai, maqui, acerolu, macu, borůvkový prášek a chia semínka. Podle hodnocení ORAC (= Oxygen Radical Absorbance Capacity) patří právě acai a maqui největší přeborníky, co se obsahu antioxidantů týče. Acerola, nebo také Barbadoská třešeň, se k nim může pyšně přidat. 
Všechny tyhle bobulky mají skvělý vliv na pleť, vlasy, nehty a posilují imunitu.
Rawlife
SUPER GREEN je zase super pro detox (+ i na imunitu). Jeho složkami je mladá pšenice, mladý ječmen, morunga, baobab, spirulina a chlorella.
O spirulině a chlorelle jsem se zmiňovala už kdysi, je to podle mě asi taková nejznámější forma detoxu, kterou lidé volí. Mladý ječmen se pšenicí udělají stejnou službu. Všichni se řadí mezi zelené superpotraviny, které tělo zbavují škodlivých látek. Moringa je zdroje vitamínů, minerálů, bílkovin a proteinů. Baobab je na tom podobně, navíc má skvělá vliv na trávení, obsahuje nenasycené mastné kyseliny. 
Rawlife
A v kominaci MELOUN-MANGO chutnaly skvěle! Rawlife

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.