wishlist: black winter

by - 11:30:00


Black winter 2016
Přišla zima a moje úchylka v oblibě černé barvy se opět probouzí a řekla bych, že ještě mnohem víc než dřív. Nemám teď moc čas chodit po obchodech (ano, možná je to spíš lenost), tak brouzdám po netu a vybírám očima, co bych mohla pořídit. Někdy to skončí i nákupem, jako to bylo v případě černých kozaček, které jsou přímo ve wishlistu. Nebyly v Praze nikde na prodejně, tak jsem to prostě riskla a objednala.
Na zbytek si teprve brousím zuby, protože kvůli blížícím se nákupům vánočních dárků pro mé nejbližší nejde bezhlavě utrácet jen za sebe. Všechno oblečení, kromě kabátku, je ze Zary (jak jinak). Krom módy mě (i mou peněženku) začíná poznamenávat čím dál víc i náš byt, proto často ošidím sebe a místo svetru koupím nové lampičky, záclony nebo světýlka do oken, na které se chystám zrovna v pondělí do Lidlu. Takže se dost často stává, že místo toho, abych se šla dívat v H&M na věci pro sebe, skončím v H&M Home a vybírám povlaky na polštáře nebo přehoz na postel.
Na druhou stranu je ale krásné vidět, jak se byt postupně zútulňuje a každý maličký detail mu dodá o kousíček větší šmrnc. Určitě o něm napíšu, ale chtěla bych ke článku mít spoustu fotek, proto ještě čekám, až některé věci pozměníme, případně dokoupíme. 

You May Also Like

0 comments

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!