shades of grey

Untitled
Ahoj! Uplynulo více než půlroku a já se opět vracím k psaní a focení. Musím se přiznat, že se mi stýskalo. Měla jsem tolikrát choutky začít, ale nějak mi scházel ten hlavní impuls, který mě k tomu motivuje. Od 7. února, kdy jsem psala poslední článek, se stalo mnoho změn, hlavně těch v osobním životě.
Teď už víc jak 14 dní bydlím v novém bytě, který s přítelem milujeme. Jako jediný splňuje všechny požadavky, které jsme na začátku jeho hledání měli (což je co říct). Tenhle nový život je pro mě tím hnacím motorem, proč mám zas chuť pokračovat v tom, co jsem měla tak ráda, i když vím, že můj blog není a nebyl nikdy veleúspěšným a spíš ho udržuji kvůli své potřebě a kvůli pár přátelům, který mě přesvědčují, že by byla škoda ho zahodit.
Začal podzim - moje nejoblíbenější roční období vůbec - proto mám pocit, že mám dostatek sil na vše. Čeká mě momentálně spolupráce minimálně s jednou značkou, která prodává raw doplňky stravy a pro vás to bude znamenat 10% slevu na jejich produkty. Dál chci začít pravidelně ''outfitovat'' a určitě budu pokračovat v psaní recenzí na přírodní kosmetiku a doplňky stravy :) Jen jsme momentálně ještě bez internetu, ale jakmile bude, vrhnu se do toho po hlavě!

Užívejte krásný podzim! UntitledUntitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled
Používá technologii služby Blogger.