photo week

Untitled
Návrat do blogovacího procesu není až tak super, pokud si v neděli večer při psaní photo weeku uvědomíte, že nemáte za uplynulý týden zádné fotky, které by se daly zveřejnit. Ráno vyrážím brzy do práce - je tma, vracím se okolo 6. hodiny večer (v lepším případě) - a je zase tma. Navíc během cesty do práce a z práce nepotkám ani nic zajímavého. Obchody beru v poslední době taky obloukem, protože nejsou síly a ani chuť na nějaké courání po krámech, nedej bože zkoušení oblečení. Čím víc vrstev člověk má, tím méně se mu chce stokrát těch milion kusů oblečení svlíkat a zase oblíkat.
Na druhou stranu, když už do nějakého toho obchodu zavítám, tak jsem schopná utratit i 4000 (díky Zaro za kabát a boty), protože najednou je všude TOLIK krásných věcí a nemůžu je tam přeci nechat. Ale Vánoce a nakupování dárků se blíží, takže bude potřeba tenhle odpor k obchodů trošku změnit, jinak zjistím v půlce prosince, že nemám žádné dárky a to teprve bude otrava, když budu MUSET jít někam něco koupit. Nejraději mám stejně spontánní nákupy, kdy mi něco cvrnkne do nosu a nemusím si lámat hlavu nad tím, co asi tak koupím a že vlastně něco koupit prostě musím :D

Ale dost o Vánocích, máme ještě relativně čas. Dnes sice neděle není, ale i tak photo week zveřejním. Za 14 dní, co jsem byla opět neaktivní, se udála další spousta nových věcí. Jednou z nich je, že jsme si s přítelem pořídili králičího chlapečka. Ani jeden jsme nikdy králíčka neměli, takže je to pro oba něco nového. Zbytek tak nějak můžete vyčíst z fotek.

Krásný večer všem!

Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled Untitled

2 komentáře:

 1. Králíček je moc pěkný, jak se jmenuje? :-) Taky se mi líbí fotky z promocí, měla jsi pěkné šaty a ta kytice je wow :-)

  Maru UltimateChic

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! Králíček se jmenuje Jigglypuff, ale říkáme mu Džiglík :D

   Vymazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.