photo week

Dva články v jeden den, to se mi ještě snad nestalo. Kdo jste ještě neviděl mou recenzi na produkty Acorelle, může se podívat tady.
Teď ale zpět k PHOTO WEEKu. Celkem mě překvapuje, že nemám problém s jeho pravidelným připravováním, Na fotografiích je můj milovaný a stále opěvovaný Letohrádek královny Anny, nebo také Belveder. Nachází se v Královských zahradách u Pražského hradu.

Samospoušť na iPhonu funguje a moc dobře :D

Po pořádném výšlapu zasloužená odměna.Zajímalo nás, kolik jsme ve skutečnosti ušli kilometrů - 7,4 km je celkem dobrý výsledek, co myslíte? Máte rádi pořádně procházky?Následující den byl ve znamení odpočinku, z jednoho posezení do druhého.


Problém trochu nastává v případě učení. Hezké počasí mi nedává příležitost, abych si k němu už sedla. A když je ošklivě, tak jsem zase unavená a spím. :D


Moje oblíbená přesnídávka od DM Bio - samá jablka, nic jiného v ní nenajdete a je opravdu výborná!
V Biokoloniálu rozšířili sortiment od tyhle výborné raw tyčinky.A kosmetika se mi rozšířila o tyto produkty - mycí emulzi pro citlivou pleť s heřmánkem. Zkusila jsem si do ní přidat trochu zeleného jílu v prášku a vznikla z ní celkem dobrá maska.
Na vlasovou masku s avokádem jsem slyšela samou chválu. Nanesla jsem ji na čerstvě ostřihané vlasy a nechala asi půlhodiny působit. Vlasy jsou lehce slepenější, ale dala jsem na ně opravdu velký nános, který čas od času určitě neuškodí. Oba produkty za jedna.


Už minulý týden jsem zmínila nově otevřených obchod s čaji na Novém Smíchově, který se jmenuje Kusmi Tea. K mému velkému (příjemnému) překvapení jsem zjistila, že byla společnost založena v roce 1867 v Sankt-Peterburgu. Máte na výběr čaje sypané v plechovkách, v sáčcích nebo dokonce si můžete nechat navážit do pytlíčku. V nabídce jsou zelené a černé čaje, detoxikační, uklidňující a mnoho dalších. Já tu budu doooooooost často.
Užívejte zbytek neděle ať už doma v klidu nebo někde na procházce.

Pusu, Míša :*

6 komentářů:

 1. Super fotky ! vypadá to na hezký týden :)
  http://dreammorebabe.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Krásný, Míšo! Musím se do toho Letohrádku konečně podívat. Pizza Nuova je mnamka!! :)) Zajdeme někdy spolu! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné fotky!:)
  PS: U mě je giveaway, budu ráda když se zapojíš :)

  OdpovědětSmazat
 4. pekný článok aj fotky :) tie raw tyčinky musím pohľadať aj u nás na Slovensku :)

  theVandasdiary

  OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.