photo week


Z posledních sil se dnes vrhám na psaní pár komentářů k "photo weeku". Poslední 4 dny, které jsem strávila u přítele, byly náročné a dnes jsem během dne stihla 2x usnout. Na druhou stranu jsem si je užila naplno.

Na obrázku z Costy je bezlepkový dortík s jahodami a rebarborou - mňam!


"Venčení" nové Coccinelle kabelky.


Teď si poctivě dávám každé ráno lžičku noni (článek zde) do teplejší vody. Měla bych (a opravdu se snažím) zpravidelnit užívání MSM (článek zde), ale pod návalem produktů, které užívám, je to někdy obtížnější, jelikož nechci plácat páté přes deváté a odpoledne se už MSM nedoporučuje užívat.


Čemu v poslední době propadám, je "green smoothie". Základem je něco zeleného (v mém případě španát) a ovoce nebo zeleninu podle chuti. Já přihodila ještě ananas, banán, zelený čaj a lucumu.


V IKEE jsem po dlouhém pokukování konečně pořídila "dělátka" na domácí zmrzlinu. Našla jsem spoustu receptů na internetu, podle kterých se dá udělat skvělá přírodní zmrzka.Kdysi nám babička koupila tuhle aromalampu, kterou jsme dlouhá léta nepoužívali. Až při nedávném uklízení jsem na ni narazila a hned jsem musela pořídit éterický olej


Další GREEN SMOOTHIE - špenát, mrkev, banán, zelený čaj a lžíce oleje z pšeničných klíčků (má přirozený SPF okolo 20 a můžete se s ním natírat nebo ho sníst).SNAPCHAT - "ms262"


Velké překvapení na mě čekalo, když jsem po delší době navštívila DM drogerii (kam už moc často nechodím, protože si většinu jídla i kosmetiky objednávám nebo kupuji ve speciálních prodejnách). DM má svou bio značku DM BIO, kterou bych popsala jako levnější variantu Alnatury, ale neméně kvalitní. Přesnídávka do mě zahučela raz dva!Čtvrteční tréninkové pokoukání a čekačka na pálení čarodějnic.

Co se týče prvomájového polibku, dostala jsem jich snad 7 (?) pod různými stromy. Přítel si letos dal opravdu záležet.


V pátek jsme se konečně dali do skládání zahradního nábytku, který jsme před nějakou dobou koupili. Nemohla jsem se dočkat, furt jsem o tom mluvila, takže jsem musela být už lehce na zabití (ale přítel to se mnou zvládl) :DA sobota byla ve znamení výběru kytiček. Můj problém je nerozhodnost, proto nesnáším situace, kdy má daná věc 2 a více variant, barev atd., pak jsem totiž ztracená. Proto mi šla v zahradnictví hlava kolem.

Na Novém Smíchově jsem objevila (nebo mě spíš sám praštil do očí) novým obchod s francouzskými čaji - sáčkovými a sypanými.


Zkouška umístění...


...a hotovo. S jedním zádrhelem v podobě nedostatku zeminy. Druhý den ráno jsme museli skočit pro další pytel, aby vše bylo tak, jak má být. Zahrada a vše okolo ní je pro mě něco nového, takže se mám co učit.


Neděle začala smoothiem ze špenátu, nově i z avokáda, jahod, lucumy a vody (protože nebyla po ruce žádná ovocná nebo zeleninová šťáva, kterou bych mohla použít na rozředění). Chuťově bude patřit asi moje nejoblíbenější! 
Odpoledne následovalo plavání v bazénu, které mě totálně odrovnalo. Teď už se těším, až zahučím do postele a pořádně si odpočinu. 

DOBROU NOC a vkročte do nového týdne pravou nohou! 

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.