photo week


Jestli někdy byly "photo weeky" něčím specifické (jídlo, procházky,...), tak tentokrát budu hlavním tématem já. Není to žádná velká výhra, chápu, ale během tohoto týdne se nic zajímavého neudálo. 


Brýle z Lindexu a džínová bunda z H&M patří momentálně mezi mé nejoblíbenější věci, které jsem si v poslední době pořídila. Je totiž čím dál těžší se strefit do mé představy.


Ještě se k nim přidaly světle šedé džíny z F&F. Šla jsem si je zkusit víceméně z donucení a nakonec jsem byla překvapená, jak skvěle sedí.
Někdy trocha motivace na snapchatu (ms262)Klobouček z mého wish listu.

Pokud milujete jako já čerstvé šťávy nebo saláty, navštivte The Raw Deli v Benediktské 7. Přibližně za měsíc se otevře druhá prodejna v pasáži Metro na Národní třídě.


 Nastala chvíle, kdy OPRAVDU budu chodit alespoň 1 týdně plavat (v lepším případě 2x týdně).
Sobotní smoothie z manga, špenátu, banánu, mrkvové šťávy a lucumy. Inspirace na smoothie nikde nesbírám, do mixéru naházím to, co mi chutná a nikdy mě můj "instinkt" nezklamal.


Zara Kids lacláče ve velikosti 11-12 let sedí perfektně a vypadají líp jak většina těch, co se prodává v damských odděleních.


A sranda s vlasama na závěr. Ofinu jsem kdysi nosila, peroxidové vlasy taky, ani k jednomu se ale vracet nehodlám :D

Snad jste užili víkend a máte plno sil na další týden, tentokrát s prodlouženým víkendem - duben končí a sním snad i aprílové počasí. Já mám v plánu "vyrobit" domácí opalovací krém. Pokud se zadaří, tak můžete očekávat článek.

Všem pusu a dobrou noc!
Používá technologii služby Blogger.