photo week

by - 20:58:00


Jestli někdy byly "photo weeky" něčím specifické (jídlo, procházky,...), tak tentokrát budu hlavním tématem já. Není to žádná velká výhra, chápu, ale během tohoto týdne se nic zajímavého neudálo. 


Brýle z Lindexu a džínová bunda z H&M patří momentálně mezi mé nejoblíbenější věci, které jsem si v poslední době pořídila. Je totiž čím dál těžší se strefit do mé představy.


Ještě se k nim přidaly světle šedé džíny z F&F. Šla jsem si je zkusit víceméně z donucení a nakonec jsem byla překvapená, jak skvěle sedí.
Někdy trocha motivace na snapchatu (ms262)Klobouček z mého wish listu.

Pokud milujete jako já čerstvé šťávy nebo saláty, navštivte The Raw Deli v Benediktské 7. Přibližně za měsíc se otevře druhá prodejna v pasáži Metro na Národní třídě.


 Nastala chvíle, kdy OPRAVDU budu chodit alespoň 1 týdně plavat (v lepším případě 2x týdně).
Sobotní smoothie z manga, špenátu, banánu, mrkvové šťávy a lucumy. Inspirace na smoothie nikde nesbírám, do mixéru naházím to, co mi chutná a nikdy mě můj "instinkt" nezklamal.


Zara Kids lacláče ve velikosti 11-12 let sedí perfektně a vypadají líp jak většina těch, co se prodává v damských odděleních.


A sranda s vlasama na závěr. Ofinu jsem kdysi nosila, peroxidové vlasy taky, ani k jednomu se ale vracet nehodlám :D

Snad jste užili víkend a máte plno sil na další týden, tentokrát s prodlouženým víkendem - duben končí a sním snad i aprílové počasí. Já mám v plánu "vyrobit" domácí opalovací krém. Pokud se zadaří, tak můžete očekávat článek.

Všem pusu a dobrou noc!

You May Also Like

6 comments

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!