photo week


Jak zjišťuji, většina mých photo weeků začíná snídaní. Musím se ale pochválit - konečně čtu! Dřív bylo nepředstavitelné, že bych přečetla alespoň jednu knížku za rok. Teď přelouskám jednu maximálně do týdne.


"Helga" na cestě do práce


Konečně se začíná plnit můj sen. S přítelem jsme už dlooooouho plánovali, že pořídíme zahradní nábytek a celkově zahrádku "vypucujeme". V úterý jsme pořídili nábytek (zadní židle a přední stůl), takže se nemůžu dočkat, až začne být opravdu hezky, abychom ho sestavili a mohli si užívat večerní posezení nebo ranní snídaně.
A IKEA jídlo jsme nemohli vynechat


Maliny útočí!S přítele rádi hrajeme hry a tahle patřila mezi mé nejoblíbenější na PS3. Teď konečně vyšla i na PS4 :D

Největší radost jsem si ale udělala ve čtvrtek knížkou "Iniciály B. B." od samotné Brigitte Bardot. Dost podrobně v ní popisuje svůj život od úplného dětství až do roku, kdy nadobro opustila film a vlastně i společnost, aby se věnovala ochraně zvířat. Nepatřila mezi ty, kteří se hnali za luxusem. Byla skromná a tou i zůstala přes veškerý úspěch, který měla.
Žádnou knihu o ní v běžném knihkupectví nenajdete. Tuhle jsem sehnala v antikvariátu a v perfektním stavu. 

Špenát, celé mango, pár jahod a lucuma


Jako klasicky jsem šla do M&S na kukačku. Tentokrát jsem tam ale objevila zlevněnou bonboniéru z 279 na 42 korun! To by byl hřích, nechat ji tam. Jedno balení byla tutovka, vzala jsem ho a šla udělat kolečko po obchodě (v tu chvíli tam bylo ještě asi 7 krabic). Když jsem se po chvíli vrátila pro druhou, víc jich tam ani nebylo.


Po návratu z práce domů (což je obvykle okolo 22. hodiny večer) jsem si jednu krabičku rozbalila a polovinu jí snědla. Pokud jde o čokoládu, neměla bych problém ji zpracovat celou.A trocha srandy na závěr - zvoňáče asi přece jen vynechám. Velikost 34 mi sedla možná tak přes zadek a v pase, o nohavicích se to však říct nedá. Navíc kombinace s botami byla šílená (+ přítelovo zděšení zjevné). Hned se mi vybavil film "Velký blondýn s černou botou" a Pierre Richard v podobném oblečení :D

A teď vykročit pravou nohou do nového týdne! 

4 komentáře:

  1. Můžu se zeptat, v jaké parku jsou ty fotky s šatama od Zary? :) To místo vypadá krásně.

    OdpovědětSmazat
  2. Jé, Ikea! Pro to malinové povlečení a na lososa bych tam hned zašla :) A bonboniéra vypadá úžasně, to byla pořádná sleva :D

    OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.