photo week


S menším zpožděním, ale přece jen - další photo week je tu! Počasí bylo tenhle týden jak na houpačce - jednou zimní kabát a klobouk, pak jen bundička a šaty. 


Na Velikonoční pondělí, aby mě beránek ne... :D

7.4. jsme s přítelem slavily 4,5 roku, protože nesměla chybět menší oslava...


...a dezert.Státnice se blíží a už z nich začínám mít nervy...Vždycky jsem klobouky odsuzovala, ale čím dál víc jim začínám přicházet na chuť. Už se nemůžu dočkat, až budu nosit slamáky.Menší svačinka v UGOvi v Karlíně.Láska na první pohled. Kdybych věděla, že budu mít na sportování víc času, pořídím je hned.


O hydrofilním odličovadle si můžete přečíst zde.


Do Zary nám přišly nové boty, které jsem dlouho vyhlížela a dilema je na světě. Klasicky váhám mezi 2 barvami. Nejlepší by bylo, kdybych měla vždy jen jednu možnost na výběr.
Klatovy
Neděli jsem zakončila krásnou procházkou Karlínem.


Krásný zbytek neděle přeji! A do nového týdne vykročte pravou nohou! :*

5 komentářů:

 1. s tím počasím je to vážně na palici :D už aby to krásný počasí zůstalo! :) máš naprosto perfektní styl, Míšo <3

  OdpovědětSmazat
 2. Ty vlásky! Já se pořád bojím tý henny :D pořád přemýšlím, jestli si jí objednat nebo ne :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty chces vyslovene hennu? Na tu jsem nemela odvahu, proto jsem si vzala jen ten prirodni preliv, ktery se mi ale celkem rychle vymyl, takze jsem zas na sve barve :D

   Smazat
  2. Ne...přemýšlím o tom přelivu, protože mám přirozeně taky takové nazrzlé vlasy..dost se mi to mění se sluníčkem :) ale někde jsem četla, že když je potom henna na hlavě, tak se musí dva roky počkat, než se dá normální barva...což nechci, ale kdo ví, co bude za dva roky :) chtěla bych na léto trochu oživit svojí barvu, každopádně chci zůstat u zrz! protože je nejlepší! :)

   Smazat
  3. Ja se u cisty henny bojim toho, ze bude az moc syta, ze budu mit hlavu jak lampion. :D ten preliv, co jsem mela, vlasy sjednotil, ale taky bych ho chtela vic zrz, coz bohuzel nedelaji.
   A taky jinou barvu nechci, jedine zrzy zrz!! :D

   Smazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.