photo week
A jsou tu Velikonoce. Počasí tomu sice moc neodpovídá, ale budeme doufat v lepší zítřky. Nakoupila jsem si už spoustu letního oblečení, takže mi nezbývá než kolem něj doma mlsně chodit a čekat, než začne opravdové teplo.

Balzámek od Naturlinka si nemůžu vynachválit. Rty po něm vydrží dlouho hydratované a moc hezky voní (+ není testovaný na zvířatech a obsahuje samé lepší věci). Navíc připomínám, že můžete sledovat MY STORY na Snapchatu - ms262.

Tričko na fotce jsem si nechala udělat na stránce OF.cz. Je z BIO bavlny a nápis na něm znamená "Miška". V ruštině má tohle slovo význam "medvídek". Dlouho jsem si přála nějaké s nápisem v azbuce, akorát jsem u nás na žádné nenarazila. 

Menší nákup na Vitalvibe.cz a Superpotravina.cz.


Jeden den sněhová bouře, další den po ní není ani památky.Minulý čtvrtek jsem poprvé vyzkoušela H&M e-shop. Měla jsem 25%, takže jsem ji musela hned využít. Z šatů jsem nadšená. Nejvíc se mi na nich líbí košilový střih, kde si díky knoflíčkům můžete sami určitě, jak velký rozparek bude. 


Začínám čím dál víc přemýšlet o zvonáčích. Teď ještě najít takové, ve kterých nebudu jako tlustej prcek.

Oběd v Secret of raw.


V sobotu jsme vyrazili na Náplavku na Farmářské trhy. Někde v půlce jsem narazila na stránek se slaměnými věcmi. Už nějakou dobu držím v hlavě představu slaměného košíku. Proto bylo víc než jasné, že jsem bez něj nemohla odejít.Jestli máte rádi pohádky, tak určitě zaskočte na ovečku Shaun.

Kozí mléko je pro člověka lépe stravitelné jak kravské a má dobrý vliv na léčení kůže, atopický ekzém nebo astma.
Úplněk

Nedělní snídaně - maliny, hroznové víno, jahody, chia semínka a lucuma


Tento týden nezakončuji plaváním, ale návštěvou Sklizena. 

A na závěr bych chtěla popřát VESELÉ VELIKONOCE všem! Užijte si zítřejší volno a mějte se krásně! 

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.