wishlist: call it spring

Call It Spring

Jaro je už oficiálně tady, jen počasí tomu ne vždy odpovídá. Nemám ráda, když jeden den jdu jen v tričku s bundičkou a druhý den musím vytáhnout kozačky, kabát a někdy dokonce i čepici. Nevím, čím to je, ale letošní jaro se cítím víc nabitá energií. Většinou na mě touhle dobou padá neuvěřitelná únava a mám neustálou potřebu spát.
Co se módy týče, nemůžu si vynachválit návrat 70. a 90. let. Jako ročník 91 jsem si většinu znovuvracejících se trendů vyzkoušela na vlastní kůži a ráda si je zopakuji. Např. lacláče jsem nenáviděla, stejně tak jednu džínovou bundu, kterou mi mamka nutila a já měla vždy sto chutí ji ze sebe servat. Plastová tetováníčka na krk měl snad každý, ve všech možných barvách, a teď je vídávám na holkách čím dál častěji. Tenisek na vyšší podrážce jsem měla několik. Crop topy nebyly nic výjimečného, stejně jako věci do pasu a spousta dalších.
Dál se mi líbí all-white trend. Chtěla bych sehnat bílé skinny kalhoty (nejlépe high waist) nebo nějaké krásné bílé šaty. Myslím si, že kombinace s džínovou bundičkou bude skvělá. Po dlouhém vybíraní a lítání z Manga, do H&M a takhle asi 2x dokola, jsem si vybrala nakonec tuhle z H&M. Je vypasovaná a má měděné knoflíčky.
Že se vrací znonáče, jste si určitě už všimly. Ze srandy jsem si je zkusila a díky své výšce jsem v nich vypadala jak malej špekoun. Budu ale hledat dál, protože bych si celkem jedny ráda taky pořídila. Pamatuju si ale dobu, kdy jsem na sebe neoblékla nic jiného.
Tenisky jsou ze Stradivaria a brousím si na ně zuby už nějakou dobu. Od loňského léta jsem si navykla na nošení klobouků, což byla taky jedna z věcí, kterou by mi na hlavu nikdo nedal, natož abych ho nosila ven. Toto léto sháním bílý klobouk, nejlépe s černou stuhou. Na webu H&M jsem zahlédla klobouček s béžovou stuhou (mají ještě přírodní s černou), která by se mi hodila ke kabelce (Coccinelle - na obrázku je malinko tmavší než v reálu), takže budu číhat, kdy se objeví v obchodech. Náušnice, brýle i košile jsou z H&M.
V příštím wishlistu bych se chtěla zaměřit na plážové věci,

Hezký den!

2 komentáře:

 1. Džínová košile by se mi taky hodila :-). Jednu doma sice mám, ale po jednom vyprání má na sobě nějaké flíčky...

  Zvu vás všechny do soutěžě, ve které můžete vyhrát den se společností YVES ROCHER, BLOGGERKAMI a přidat se k projektu SÁZEJME PRO PLANETU, díky kterému spolu zasadíme stromečky pro výrobu produktů značky YR a pro záchranu přírody :-)!

  OdpovědětSmazat
 2. Bohužel musím komentovat jako anonym, protože si nepamatuji heslo :( :D
  Závidím, že jsi nabitá energií, na mě spíš padá ta únava. Do těch brýlí z H&M jsem se zamilovala už na jejich stránkách. A hodně štěstí s číháním na ten klobouk!
  http://katieschw.blog.cz/

  OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.