photo week
Další týden za námi a je tu jeho shrnutí ve fotkách. Tentokrát začal pondělním učením před prací. Nevím jak vy, ale já se nejradši učím hodně brzy ráno. Klidně vstanu v půl 7, sednu si v pološeru do kuchyně, kde mám naprostý klid, udělám si čaj a nic mě neruší. Líbí se skutečnosti, že si "prodloužím" den a nezabývám se učením ve chvíli, kterou mohu věnovat sobě a svým zálibám.

Pohanková kaše s banánem, slunečnicovými semínky, kustovnicí čínskou s zeleným čajem sencha.
Ráno začínám sklenicí teplé vody s čerstvě vymačkanou šťávou z citronu. Dala jsem si "předsevzetí", že si od března každý den buď něco k snídani umixuji nebo si udělám mou oblíbenou bezlepkovou pohankovou kaši. Tentokrát došlo na mixování mrkve, banánu, šťávy z půlky grapefruitu a hrsti slunečnicových semínek. Beta-karoten z mrkve je rozpustný v tucích (oleji), proto přidávám semínka slunečnice.


Slevám v Zaře jsem se vyhýbala, ale poté, co nám navezly další slevy z ostatních pražských obchodů, jsem neodolala šatům zlevněným z 1499 na 199 Kč.
Malá dávka přírodní kosmetiky v BIOOO

Japonská móda dorazila do H&M.

Stále nemůžu najít ten pravou bucket bag :( Buď se mi nelíbí velikost, barva nebo styl provedení, ale o tomhle z Mangu budu uvažovat.


U učení ruštiny bych dokázala strávit klidně i celý den - a dobrovolně.


Zhruba ve 12 letech jsem si udělala první melír, který se později přeměnil v dvouleté intenzivní (domácí) odbarvování na blond. V prváku na střední jsem s tím přestala a chtěla jsem svou přírodní barvu zpět. Vlasy ale dostaly hodně zabrat a doteď lituji, že jsem tohle všechno podstoupila. Mám pocit, že se furt nevzpamatovaly a dost zeslábly, s čímž už asi nic neudělám, navíc furt ne a ne narůst do požadované délky.
Proto jsem dlouhou dobu nechtěla o žádných přelivech, natož barvách, ani slyšet. Před nějakou dobou jsem se odhodlala a vyzkoušela Casting Cream od L'Oreal v barvě skořice. Lákala mě představa, že se jedná o přeliv a po určité době se z vlasů dřív nebo později vymyje a moje přirozená barva se nijak nezmění. Ovšem moje nechuť k chemii a téhle značce stále přetrvávala. Zajímala by mě zkušenost někoho jiného, protože jsem po nabarvení měla konečky, které byly zhruba před 14 dni zastřižené, totálně vysušené. Proto jsem se ještě víc utvrdila v tom, že si nic podobného na hlavu už nedám.
A před pár dny jsem narazila na internetu na krémovou barvu (vydrží 8-10 umytí) od HennaPlus. Obsahuje trochu henny, biotin, panthenol a rýžový protein. Má podtrhnout přirozenou barvu vlasů a vyživit je. Je bez parabenů a šetrný k přírodě.

Nová kolekce v Zaře. Už jsem se zamilovala do téhle bundičky, ale furt váhám, jestli ji koupit nebo ne.

Výlet do KlatovPoprvé, co jsem poseděla na Staromáku. Západ slunce k tomu byl příjemným bonusem.
Přeji krásný zbytek nedělního večera a děvčata... VŠE NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍMU DNI ŽEN! :*

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.