photo weekPoslední dobou vedou jen "photo week" články. Příští týden chystám napsat o 4 zdravých produktech, které jsem si objednala tento týden, jen si je musím jít vyzvednout.

Mám ráda obyčejná bílá trička s vtipnými nápisy. Tohohle jsem si čirou náhodou všimla v Zaře, když jsem ráno čekala, než přijede zboží (viz. první fotka). To se chodívá do práce na 8:30, jdou se k autu převzít krabice se zbožím a pak se vybaluje. Tyhle "zboží dny" utíkají nejrychleji a mám je nejradši.

Konečně jsem poprvé v tomto roce šla běhat ven. Teď se ale má počasí na nějakou dobu pokazit, tak jsem celkem zklamaná, protože nejsem vůbec vybavená teplým oblečením na sport, takže si dám na nějaký ten den (možná týden) pauzu. Na Nike+ mě můžete najít pod nickem "Michelle2622",

V úterý jsem šla zaskakovat na Nový Smíchov na dětské oddělení. Před tím jsem si dala na posilněnou šťávu s acai, co tam bylo dalšího, už nevím. :D


Po práci jsem si za odměnu dala báječný salát s lososem, čočkou a granátovým jablkem. Mňamka!


Šaty z H&M, nad kterými jsem váhala, jsem po pozitivních ohlasech na Instagramu nakonec objednala přes internet se slevou. Už se nemůžu dočkat teplého počasí! Jsou košilového typu, tudíž mají knoflíčky odshora až dolů, tudíž se dá rozparek zvětšovat a zmenšovat podle nálady.
Částečně jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru. Což má u mě, jako ekologa, další velké plus.


Láska moje psí - Ella.

 Cestou z práce mě chytil deštík, aspoň že ten šátek nosívám s sebou. 

Jak jsem už psala na Instagramu, dlouho jsem se přemlouvala k pravidelnému braní mladého ječmene. Názory na jeho prospěšnost se liší, ale já věřím těm pozitivnějším 

Příprava na smoothie.

Sobotní návštěva OBI.


Co se týče zahradničení, tak se mám ještě co učit. Plánuji celou zahrádku postupně vylepšovat, teď už jen aby bylo hezké počasí.

Sazeničky stévie, řepíku lékařského, bazalky a pažitky.


Kousek brokolice, 1 mrkev, 1 kiwi a šťáva z jednoho pomeranče. Ze smoothie nakonec vznikla přesnídávka, chtělo to ještě jeden pomeranč.A týden zakončuji stejně jako ten minulý - plaváním. Dneska se mi plavalo o poznání lépe, je to holt jen o zlepšování kondičky.

Užívejte neděli!

1 komentář:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.