photo week


Přijde mi, že ty týdny utíkají šíleně rychle. Už je tu zase neděle a s ním přichází i "photo week".
Moc se mi líbil článek s Helenou Houdovou v dubnové Elle. Cením si lidí, kteří jsou tak oddaní přírodě a určitému životnímu stylu, který většina společnosti nechápe, ba i odsuzuje. Helena je obrovský milovník zvířat a je známa tím, že odmítala na přehlídkách nosit kožichy. Já se s ním v tomto směru naprosto shoduji.


V BILLE byla akce na jahody. Co je ve skutečnosti kilo jahod - skoro nic. Pár do smoothie, do pohankové kaše nebo jen tak. Do tohoto smoothie jsem přidala ještě maliny, slunečnicová semínka a lžičku acai prášku.

Před přednáškou jsem zavítala do vegetariánské restaurace na Národní třídě. Jídlo bylo skvělé! Čím dál víc nemám na maso ani chuť, proto začnu navštěvovat takovéhle restaurace častěji. 

Zhruba před 14 dni, jsem se zamilovala do jedné kabelky od Coccinelle. Každý den jsem koukala na jejich web a snažila jsem se rozhodnout, ve které barvě si ji vybrat. Nakonec tohle rozhodnutí za mě vyřešil přítel, když mi ji nadělil jako překvapení. Další smoothiečko, tentokrát mango, banán, trocha malin (které nakonec zanechávaly takovou nepatrnou zajímavou dochuť), slunečnová semínka a šťáva z půlky grapfruitu.


Po přednášce jsme s kamarádkou skočily na oběd na středu OD Kotvy do T-Ankeru. Bylo nádherné slunečné počasí, tudíž by byla škoda sedět někde zavřené v restauraci.Dárečky ze Srí Lanky od kamarádky Barči. Děkuju!

Častou ironií je to, že máte nějaký obchod pomalu u domu a buď o něm nevíte, nebo tam ani nezajdete. Mají v něm snad vše, kvůli čemu jsem jezdívala do centra a během týdnu opravdu moc času kvůli práci není, abych tam pravidelně jezdila.Jaro se už ukazuje v plné kráse.

Obchody SKLIZENO miluji! A další překvapení nastalo, když jsem po delší době navštívila Harfu, kterou mám také (shodou okolností) prakticky u domu. Jedna prodejna Sklizeno se nám tu taky vyrojila! Jupí!

V práci se vždy čas od času dělají prezentace nové kolekce v podobě koláží z fotek, které mají danou kolekci vyjadřovat. U nás na oddělení se do jednotlivých oblečení oblékáme my a fotíme se v nich. Poté se z těchto fotek udělá koláž a dá se na nástěnku. Toto byl můj outfit.

Moje nová úchylka se nazývá DENIM. Mám už lacláče, které jsem si koupila u nás na dětském oddělení a dnes jsem si pořídila džínovou bundu. Nejdřív jsem měla celkem problém vybrat, lítala jsem z Manga do H&M, až nakonec vyhrála tmavší a vypasovaná z H&M s měděnými knoflíčky.  K dlouhým šatům bude skvělá.
Často mám problém, že kabelky nebo oblečení dělají se stříbrnými knoflíky, které se mi nelíbí a nehodí. Ještě bych ráda sehnala džínovou košili.

S blížícím se jarem a hezkým počasím se pomalými krůčky začíná realizovat plán, který s přítelem máme už od zimy - vylepšit zahrádka. Proto jsme se dneska byli podívat na nábytek a už máme vybráno. Nemůžu se dočkat, až začnu vysazovat květiny, na ranní snídaně venku nebo posezení s přáteli.


Celý týden jsme završili plaváním. Zjistila jsem, že je na čem zapracovat, protože neuplavu prakticky nic.
A jaký byl váš týden?

Příjemný zbytek nedělního večera!

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.