photo week

Kvůli celkem náročnému týdnu a včerejší práci až do půl 10, kdy jsem se byla ráda, že jsem se domů doplazila ve čtvrt na 11, jsem odložila "photo week" na dnešek. Popravdě fotky nejsou nic moc a většina z nich je až z víkendového výletu.


Řekla bych, že pátek 13. u mě byl zhruba od úterý, kdy jsem se hladová po práci těšila, že si cestou do školy koupím něco dobrého k jídlu a před přednáškou sním. Jelikož jsem nestíhala, tak jsem si jídlo musela vzít s sebou. K velké radosti se mi utrhlo papírové oušku od tašky a moje zelené kari s krevetami zůstalo ležet kdesi na zastávce. Díkybohu, že mi zbyly alespoň zelené palačinky s kokosem.

Dokonce jsme i výletili. Pokud budete někdy v Českém Boru, určitě se jděte podívat do Sklářské krčmy. Budete mít prohlídku přímo za chodu výroby.
Překvapilo mě, že sklářská firma AJETO vyrábí trofeje pro Tour de France nebo vyráběla skleněné šaty a botičky pro Blanku Matragi.

A jelikož nejsme lenoši, tak jsme se poté vydali ještě na Panskou skálu, která svým vzhledem připomíná varhany.


I jsem tu a tam hřešila...


Můj nick na snapchatu: ms262

Dál mě napadlo, že bych mohla zkusit ze srandy udělat jeden vlog. Říkám si ale, že si blog píši stejně spíš sama pro sebe a že moc lidí ho pravidelně nenavštěvuje. Proto stále váhám s nějakými "odvážnějšími" nápady. 
V době, kdy jsem blog zakládala, byly mými vzory blogerky, které dennodenně píší o tom, jakou (běžnou) kosmetiku používají, co si koupily v obchodě za oblečení atd. Postupem času mi došlo, že nechci spadat do takové kategorie, která vlastně čtenáři na druhou stranu nic nedá (kromě krásný fotek). Proto se snažím mojí stránku vést směrem, který podává informace o zdravých věcech a upozorňuje například na chyby, kterých se lidé dopouští každý den a vůbec si to neuvědomují. Že se dá koupit i jiná kosmetika než ta, kterou je v kvantech v drogeriích a na kterou jsou pravidelně slevy, proto hodnotově takové ceny ani nedosahuje.
Proto bych moc chtěla poděkovat těm pár lidem, kteří moje články sledují a kterým jejich přečtení třeba něco dá. :) Bez vás bych to asi už zabalila.

Děkuju!

1 komentář:

  1. Mě se fotky náhodou moc líbí, vypadá na perfektní výlety a ten stolik z casopisu mam taky!!:))
    Style by Eliza

    OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.