photo week
Rozhodla jsem se, že zkusím pravidelně každou neděli vkládat články s fotkami, které se mi za týden "urodí" v mobilu a nějak s jejich pomocí shrnu uplynulý týden. Kolikrát mám chuť si každou hned přidat na Instagram, ale v mnoha případech si to zase rychle rozmyslím. 

Další knížka o zdravé stravě do mé sbírky. Ještě jsem se do ní pořádně nezačetla, protože buď jsem v práci nebo spím. Ironií je, že jsem nikdy vlastně nečetla, ale pokud se jedná o knížky tohoto typu, tak je doslova hltám. 


Já a zrcadla... :D


Ve čtvrtek jsem sice měla narozeniny, ale práce se mi nevyhnula.


Po práci ale následovalo narozeninové překvapení v podobě obědu ve Fashion Clubu v Kotvě. Už kdysi jsem tam byla a říkala jsem si, že jako večerní club mě moc neoslovil, ale po téhle návštěvě to ještě přehodnotím, protože jídlo měli opravdu skvělé. V létě se těším na posezení na terase (už aby to bylo!).


A k dezertu nemám slov... #foodporn


A jako milovník zdravého životního stylu jsem si nemohla tuhle knížku a přála jsem si ji k narozeninám. Jsem na ni opravdu zvědavá, protože spousta lidí kolem mě ji chválí.
Mohli byste doporučit nějakou další knížku o zdravém životním stylu, která stojí za přečtení? Brousím si zuby ještě na knížku '"Nevíte, co jíte" a "Moučný mozek".

Už ať je hezky, abych tyhle krásky mohla vzít na procházku! Za 799 myslím, že dobrá koupě.

A týden zakončen ve fitku.

Mějte hezký zbytek neděle a naberte síly na nový týden! 

Žádné komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.