Daniel Wellington watch


Myslím si, že není nikdo, kdo by neslyšel o hodinkách Daniel Wellington. Já se s nimi poprvé setkala na Instagramu, kde jsem přes profily blogerek dostala až na jejich oficiální profil. Hned mě zaujala spousta krásných fotek, které jsou ve většině případů od spokojených "majitelů" hodinek. 
Teď zpět k mým hodinkám. Je možnost vybrat si ze dvou barev ciferníku - zlatá (rose gold) a stříbrná. V mém případě jsem měla hned jasno, protože jsem milovník zlaté barvy a často mám kvůli tomu problém i s výběrem kabelek, protože některé mívají stříbrné detaily. Pásek je kožený ve světle hnědé barvě. Uvažovala jsem i o látkovém pásku, který se určitě skvěle bude hodit na léto, ale u takového typu hodinek se mi víc líbil klasický kožený. Na ruce je prakticky necítíte, jak jsou lehoučké. Hodinky nabízejí i v pánském provedení.

Pokud se vám hodinky zalíbily a nebo o nich už nějakou dobu uvažujete a furt se ne a ne odhodlat je objednat, tak vás možná k nákupu přiměje 15% sleva s kódem "michaelasynkova", který zadáte při objednávce na jejich oficiálním webu www.danielwellington.com. Sleva platí do 31. 3. 2015!
1 komentář:

  1. také se mi velmi líbí :) v blogové sféře jsou dost profláklé, ale zatím jsem ve svém okolí nepotkala nikoho, kdo by je vlastnil.

    OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.