Dresden trip
Letos se to už muselo stát! Tolikrát jsem se chtěla podívat do Drážďan během adventu a konečně se zadařilo. Vyšlo to krásně na první adventní víkend. Na otočku by byla škoda jet, protože by člověk nemohl tu vánoční atmosféru pořádně nasát (jejich svařené víno bylo báječné!).
Kvůli nákupům jsem sem tentokrát nejela, ale přece jen jsem do pár nákupních center zavítala. Před odjezdem jsem byla varovaná, že na nákupy není víkend nejlepší nápad, natož adventní, a taky tomu tak bylo. Nakonec jsem za tuhle skutečnost ráda, jelikož jsem si užila na maximum trhy a zas na nějakou dobu mi Drážďany utkví v hlavě díky kráse města a ne kvůli přeplněným nákupním centrům (i když možná kvůli tomu chaosu v Primarku taky). Štrýclmarkt letos slaví 580. výročí. 


Celkově jsme prošli tak 6 trhů, ale nejraději jsme se vraceli na tento. Glühwein měli nejlepší, stejně tak hrnečky, do kterých ho nalévali. Dokonce tu byli i Češi, kteří prodávali trdelník, takže vánoční atmosféra se vším všudy. Ledové kluziště ve dvoře našeho hotelu. I přes všechny plány, že si zabruslím, jsem se na to raději vykašlala. S tím množstvím svařáků by to asi nebyla nejlepší jízda.Výhled z našeho hotelového pokoje

Mlsání jen očima.


Do Primarku jsem se chtěla podívat od samého začátku, protože většina mých kamarádech ho vychvalovala. a navíc se otevíral pár dnů před mým příjezdem. Byl to děs! Vnitřek Primarku jsem chtěla vyfotit, protože to, co bylo tam, se jen tak nevidí, ale po vstupu dovnitř jsem byla skoro ušlapána hadruchtivým davem. Ani se mi tam nic nelíbilo, ale je možné, že kdybych měla víc času a klidu, tak by se něco našlo. Mě osobně Primark neoslovil.
Kdo pozdě chodívá... Snídani v hotelu jsme už jaksi nestíhali, ale tahle restaurace v alpském stylu vše vynahradila.

4 komentáře:

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.