last weekend in October


Už dlouhou dobu jsem hledala v obchodech a na webech po černém jednoduchém overalu, ale žádný nesplňoval moje představy, ať už střihem, délkou rukávů nebo barvou. Až jsem před pár dny čirou náhodou narazila v Lindexu na TEN pravý! Chvíli jsem váhala, ale po chvíli bylo rozhodnuto a nemohla jsem ho tam nechat. Myslím si, že taková věc (a navíc černá) se v šatníku určitě neztratí a dá se kombinovat na všechny způsoby.
Nafocení bylo spojeno i se skvělou procházkou zahrad, které miluju a které budou od 1. listopadu zavřené až do dubna. I přes zataženou oblohu, se kterou jsem ráno vstávala, se na pá chvil objevilo po poledni sluníčko, i když jen na 20 minut. Před odchodem z domu jsem zavrhla nápad, že si vezmu sluneční brýle a jasně že by se mi hodily :D Praha je na podzim nádherná, ne že by jindy nebyla, ale TY barvy! 
Snad jste si i vy užili poslední říjnový víkend jak se patří!

4 komentáře:

 1. Oooo, ta kabelka, ta je tak kraaasna :) Slusi!

  OdpovědětSmazat
 2. Ten overal jsem si taky zkoušela, teď mě mrzí, že jsem ho tam nakonec nechala :D moc ti to sluší, máš překrásný vlasy a vůbec, celá jsi nádherná <3 taky mě fascinuje, jak ti ladí kabelka k vlasům!!
  Dom by Dom

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně to stejné s vlasy a kabelkou mě napadlo taky :D je to takový drobný barevný detail, který ale na první pohled zaujme, super :))

   Pieces of FRECKLED style

   Smazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.