review: dizao mascaraAbych řekla pravdu - nemám ráda recenze kosmetiky. Jsou jich plné blogy a ve většině případůse jedná o jedno a to samé furt dokola a co sedne jednomu, nemusí sedět druhému. Už jsem to kdysi možná zmiňovala, ale jsem odpůrce většiny kosmetických přípravků, které se vyskytují na trhu (L'Oreal, Nivea, Garnier a mohla bych pokračovat dál). Obsahují látky, bez kterých by se kosmetika mohla obejít a organické a bio značky jsou toho důkazem. Jde to, jen záleží na člověku, čemu dá přednost.
Já budu dělat recenze jen na věci, které podle mě mají opravdu smysl a které třeba přispějí k tomu, že lidé začnou malinko přemýšlet nad tím, co si na svou kůži dávají.

Z dekorativní kosmetiky používám akorát řasenku, tvářenku, maximálně čas od času rtěnku. Proto mě nedávno na mém oblíbeném e-shopu BIOOO.CZ zaujala hydratační hypoalergenní řasenka Dizao Organics (nabízí i přírodní balzámy na rty) s rostlinnými výtažky a oleji. Černá barva je získána z kávové extraktu, po kterém mají řasy zdravěji a rychleji růst. Navíc opravdu krásně voní - kávovo-čokoládově a konečná barva je krásně sytá a řasy jsou zvýrazněné Cena tedy není nejnižší, což by mohlo některé i odradit, ale momentálně je v akci, tudíž byl nákup víc než jasný. Pokud někdo ale dává přednost voděodolným řasenkám, tak ho zklamu, s touhle do vody nechoďte. Na druhou stranu se velmi snadno odličuje, takže se nemusíte bát, že byste při odličování musely použít násilí. :D
Proč ale přírodní řasenka? Na téhle moc hezky udělané webové stránce se můžete podívat, co která kosmetika obsahuje a jaký vliv má na naši pleť nebo organismus. Řasenky nejsou výjimkou. Ať chceme nebo ne, řasenka se drolí a sem tam se nám nějaký kousek může dostat do oka. To může vézt k zarudnutí nebo v horším případě k zánětu.
Pokud máte rádi přírodní kosmetiku, tak vás možná zaujme stejně jako mě. :)

Obal je stříbrný a vzhledově téměř srovnatelný s jinými řasenkami.

1 komentář:

  1. Ahoj :)
    привет. ничего не знаю о био-косметике, так как еще не пробовала. но фирму Дизао знаю очень хорошо. Кагда-то в каком-то блоге прочитала отзывы о масках для лица от Дизао. я люблю все для лица :) заказала маски Дизао и осталась очень довольна. Даже маме прикупила и подругам. Дизао это супер марка косметики :)
    Натали Дзуль, новая знакомая с Инстаграм :))

    OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.