neverfull's upgrade

by - 11:06:00

V únoru to byly 3 roky, co jsem k narozeninám dostala vysněnou Neverfull MM. I přes spoustu názorů, že je to jedna z nejhorších kabelek, které LV nabízí, se mi stále líbí a nedám na ni dopustit. Když je potřeba, nacpe se do ní všechno (i když snažím se to moc nepřehánět, i "never full" má určitě svůj strop, co unese a co už ne). 


O "službičce" LV butiků jsem se dověděla čirou náhodou, když jsem na Instagramu projížděla fotky LV kabelek. Hned jsem tedy začala pátrat, o co jde a jak se dá tenhle monogram získat. Líbila se mi představa, že by se kabelka dala malým monogramem oživit. O co tedy jde? 
Jedná se o tzv. HOT STAMPING, který je pro zákazníky zcela zdarma. Stačí přijít do butiku v Pařížské s kabelkou, kde vám dají vybrat jak z velikostí písmenek, tak i z velkého množství barev. Můžete si zvolit buď monogram s tečkami mezi písmeny, bez teček a nebo jako v mém případě jen jedno písmenko. Vypíší vám kartičku, se kterou si pak pro kabelku přijdete. Já ji měla už do hodinky k vyzvednutí. Byla zabalená, jak nově koupená, takže moje radost byla ještě větší. Je to určitě skvělý způsob, jak dodat kabelce šmrnc, nebo ji udělat o něco originálnější.


You May Also Like

5 comments

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!