polka dots

kabát Zara // svetr Zara // sukně mamka mi ji ušila, když mi bylo asi 5 let // nadkolenky H&M // boty F&F
V poslední době si všímám, že nejsem jediná, kdo začíná přicházet podzimu na chuť. Čím dám víc mám ráda procházky v šustícím listí, stromy hrají krásnými barvami a člověk se začíná pomalinku zachumlávat do teplejšího oblečení (a já se můžu vrátit ke své oblíbené černé barvě). Furt ale není taková zima, aby byl člověk omrzlý po pár minutách venku. Moje vlasy, které jsem kdysi nesnášela kvůli své přírodní barvě a dobrovolně jsem je odbarvovala na blond, se začínají také přizpůsobovat podzimu a mění svůj odstín. A to jsme teprve na samém začátku!

В последнее время мне кажется, что я не одна, кто начинает любить осень. А чем дальше - тем больше люблю прогулки в листве, деревья играют красивыми цветами и человек начинает одевать тёплую одежду (и я могу вернуться к моему любимому чёрному цвету). Постоянно не так холодно, чтобы у человека были отморожения после пары минут на улице. Мои волосы, которые я раньше ненавидела ради моего натурального цвета, начунаются приспосабливать к осени. А мы в самом начале!


5 komentářů:

 1. barvu vlasu mas skvelou! proc se ti nelibila? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyslechla jsem si na ně nespočet narážek a urážek a holt sem to tenkrát nebyla schopná unést :D teď bych si za to odbarvování nafackovala, protože sem si ty vlasy díky tomu hodně zničila.

   Smazat
 2. Suknicka je krasna a pri tejto farbe urcite zostan, pristane ti. ;)

  OdpovědětSmazat
 3. Elegant outfit!!!!! I like very much your skirt. Thank you for your nice comment at my blog. Do you want to follow each other? I begin. Kisses from Italy,
  Eni

  http://eniwherefashion.blogspot.it/

  OdpovědětSmazat

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!

Používá technologii služby Blogger.