fall's must-have: trench coat

by - 18:22:00

Trenčkot Zara // tričko Mango // kalhoty Camaieu // zlatý řetěz Tally Weijl // kabelka F&F // boty Burberry
To, že trenčkot patří mezi podzimní nepostradatelné kousky, jsme se mohli přesvědčit na několika módních přehlídkách. Nejvíce mě zaujaly klasiky od anglické značky Burberry. Potěšila mě i skutečnost, že se jeden Burberry trenčkot natolik podoval tomu mému ze Zary, že byly až na pár detailů naprosto k nerozeznání - tak málo stačí k radosti. Samozřejmě, že Burberry jsou více vypasované a lépe padnou na tělo, ale ten můj si nemohu vynachválit - je nepromokavý a má vnitřní odepínací vlněnou vložku, takže se dá nosit i v poměrně chladném dost počasí.
Dále mě z posledních nakupů potěšil u zlatý řetěz z Tally Weilj, který jsem sháněla delší dobu, ale nebyla jsem ochotná za něj dávat až příliš mnoho peněz, ale ukázalo se, že přece jen platí pořekadlo, kdo si počká, ten se dočká. 

Мы уже уверились на показах, что тренчкот принадлежит среди необходимых кусков. Я заинтересована в тех классических от английского бренда Burberry. Меня обрадовал и факт, что мой тренчкот настолько похож на один Burberry тренчкот, что они практически неразличимый - немного хватит к радости. У моего есть внутри тёплая шерстяная прошивка (тут я не уверена правильностю), потому ей можно носить и в холодной погоде.


You May Also Like

11 comments

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!