favourite activity

by - 22:13:00

Vrtbovská zahrada

Jednou z mých nejoblíbenějších aktivit je focení - města, jídla, sebe, atd. Je to už taková moje běžná součást dne. Ať už vyfotím něco telefonem na Instagram, nebo vezmu zrcadlovku a vyrazím do centra Prahy, vždy se snažím o to, aby každá fotka měla nějaký význam, nerada fotím jen tak něco. U zrcadlovky (Nikon D40) se neobejdu bez samospouště, když se s přítelem chceme zvěčnit na nějakém místě. 
Naposledy jsme spolu na začátku července navštívili Vrtbovskou zahradu poblíž Malostranského náměstí. Pro vstup do zahrady musíte zaplatit vstupné, ale není to nijak hrozné a myslím si, že za prohlédnutí opravdu stojí. Je tam krásný výhled na Prahu. Jen neudělejte chybu jako já a neberte si vysoké boty! Tady je několik fotografií, které jsme v zahradě nafotili.


Одной из моих самых любимых деятельностей есть фотографирование - города, блюда, себя, и так далее. Это уже моя повседневная часть дня. Если сделаю фотографию мобильником в Instagram, или возьму зеркальный фотоаппарат и выйду в центр Праги, всегда стараюсь сделать такие, чтобы у каждой фотографии был смысл. У зеркального Nikonа D40 мне нужен автоспуск, кодга мы с парнем хотим сделать общую карточку на каком-нибудь месте. В последний раз, в начале июля, мы вместе посетили Vrtbovskou zahradu недалеко от Malostranského náměstí. Здесь платный вход в сад, но он не никак высокой, и я думаю, что не будете раскаяться. В саду красивый вид на почти всю Прагу, но не сделайте такую же ошибку как я и лодочки оставите дома! Тут несколько фотографий, которые мы в этом саду сделали.









You May Also Like

0 comments

Mockrát Vám děkuji za každý komentář!